Akcja „Szlachetna Paczka” – podsumowanie

Drodzy Rodzice!!! Serdecznie pragniemy podziękować każdemu z Was, kto przyczynił się do stworzenia tak wspaniałej i bogatej tegorocznej paczki dla potrzebującej, wybranej przez naszą placówkę Rodziny. Szczególnie dziękujemy dzieciom z grup „Smerfy” i „Tygryski” za organizację kiermaszu babeczek w celu wsparcia całej akcji. Dziękujemy również Rodzicom z grupy „Niedźwiadki” za szczególny i ogromny wkład w prowadzoną zbiórkę. Wspólnymi siłami udało nam się przygotować aż 35 paczek, w których znalazły się wszystkie potrzebne przedmioty. Nie byłoby tego wszystkiego również bez wspaniałego zaangażowania Pani Dyrektor oraz całego personelu przedszkola, na obu budynkach – im wszystkim również należą się gorące podziękowania. Po raz kolejny, w tak trudnych czasach pokazaliśmy, że wspólna praca i wspólny trud mogą zdziałać cuda. Poniżej przedstawiamy Państwu relację z wręczenia paczki.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki – przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki

Gdy zaczęliśmy wnosić paczki do pani Moniki i pana Wiesława spodziewali się tylko kilku paczek. Ich zdziwienie było ogromne, gdy widzieli, że wolontariusze raz, za razem wnoszą kolejne paczki, które z czasem zaczęły się piętrzyć w ich małym mieszkaniu. Byli bardzo wdzięczni i onieśmieleni wielkością otrzymanego wsparcia. Pani Monika bardzo ucieszyła się z nowej pralki, która bardzo ułatwi jej dbanie o czystość, z kolei pan Wiesław najbardziej ucieszył się na widok telewizora, oboje byli szczęśliwi, że będą mogli wspólnie oglądać ulubione seriale w telewizji. Zwierzaki również dokazywały, pieski czujnie obwąchiwały paczki, czując że wewnątrz na pewno znajdują się jakieś przysmaki dla nich. Małżeństwo bardzo ucieszyło się również z nowych kurtek oraz butów, wszystko od razu przymierzali i wszystko pasowało. Pani Monika oraz pan Wiesław byli bardzo wzruszeni i długo dziękowali za wszystkie podarunki.

Słowo od Rodziny

Prosili by przekazać swoim Darczyńcom Wszystkiego dobrego, Zdrowych, wesołych Świąt, opatrzności Bożej i Szczęśliwego Nowego Roku. Są bardzo wzruszeni, że otrzymali tak wielką pomoc, dzięki Wam na nowo uwierzyli w ludzi.

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję za dobry kontakt i owocną współpracę, bardzo się ucieszyłam gdy mogłam z wolontariuszami przekazać tak okazałą paczkę tym dobrym ludziom, ponieważ sama ich polubiłam podczas wcześniejszych wizyt. Przekazywanie tak wspaniale przygotowanych paczek to była wielka przyjemność.