„Babeczki orkiszowe” – podsumowanie akcji

Za nami realizacja przedostatniego już z tegorocznych przedsięwzięć w ramach zaplanowanej innowacji pedagogicznej „Kodujemy i działamy, innym tym radość sprawiamy”, realizowanej w grupie „Smerfy”. Tym razem stawiane dzieciom zadania opierały się na „babeczkowych” aktywnościach, a mianowicie:

– konstruowaniu wieży z kolorowych kubeczków, w oparciu o zdrowe i niezdrowe produkty spożywcze (praca w małych zespołach)

– układaniu kolorowych jajek w pudełku zgodnie z podanym kodem, opartym na zamianie poszczególnych kolorów jajek na inne

– układaniu babeczek na macie do kodowania z zachowaniem warunku (warunek: babeczka z cytryną nie lubi babeczki z borówką, babeczka z czekoladą nie lubi babeczki z truskawką)

– wspólnemu pieczeniu babeczek orkiszowych

– organizacji kiermaszu charytatywnego na rzecz Franka Surdela.

Dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu kwota uzbierana podczas jednodniowego kiermaszu na rzecz Franka osiągnęła wartość 221,80 zł. Serdecznie dziękujemy każdemu za ogromne serce i przysłużenie się temu szczytnemu celowi. Nadzór nad zbiórkę funduszy prowadziła również p. Sabina – przewodnicząca Rady Rodziców, na prośbę organizatora kiermaszu. Serdecznie dziękujemy pani Sabinie za ogromne zaangażowanie podczas każdej prowadzonej zbiórki.