„Chlebek bananowy” – podsumowanie akcji

Za nami realizacja ostatniego już z tegorocznych przedsięwzięć w ramach zaplanowanej innowacji pedagogicznej „Kodujemy i działamy, innym tym radość sprawiamy”, realizowanej w grupie „Smerfy”. Tym razem stawiane dzieciom zadania opierały się na „bananowych” aktywnościach, a mianowicie:

– tworzeniu kodu z warunkiem na macie do kodowania przy użyciu GeniBota (warunek: zebranie wszystkich składników niezbędnych do przygotowania chlebka)

 – graniu w „bananową” grę planszową z warunkami

– układaniu bananów na macie zgodnie ze wskazanym kierunkiem (ogonek – góra, dół, prawo, lewo)

– wspólnemu pieczeniu chlebka bananowego

– organizacji kiermaszu charytatywnego na rzecz Laury Zawada

Dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu kwota uzbierana podczas jednodniowego kiermaszu na rzecz Laury osiągnęła wartość 89 zł. Serdecznie dziękujemy każdemu za ogromne serce i przysłużenie się temu szczytnemu celowi. Nadzór nad zbiórkę funduszy prowadziła również p. Sabina – przewodnicząca Rady Rodziców, na prośbę organizatora kiermaszu. Serdecznie dziękujemy pani Sabinie za ogromne zaangażowanie podczas każdej prowadzonej zbiórki.