DRODZY RODZICE!!!

Redakcja portalu informacyjnego „Twój Knurów” została poinformowana o poruszającej historii dotyczącej 1,5 rocznego chłopca z Knurowa -Szczygłowic, porzuconego przez mamę. Dzieckiem obecnie zajmuje się babcia posiadająca umiarkowany stopień niepełnosprawności. Niestety, potrzebuje ona wsparcia w postaci artykułów higienicznych niezbędnych do opieki nad dzieckiem. Nasze przedszkole postanowiło przyłączyć się do tej akcji charytatywnej, prowadzonej na terenie naszego miasta. W związku z tym, w dniach 4-10.11 (środa), w budynku na Ogana będzie prowadzona zbiórka wymienionych artykułów:

• Pampersy (powyżej 10 kg, marka dowolna)
  • Chusteczki nawilżające
  • Kremy nawilżające, oliwa nawilżająca dla dziecka
  • Proszek do prania
  • Mleko w proszku NAN 4
  • Kocyk lub koc
  • Czapka zimowa i rękawiczki-rozmiar 90
  • Buty zimowe – rozmiar 25

Serdecznie zachęcamy wszystkich Rodziców do aktywnego udziału w zbiórce. I serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Osoby koordynujące akcję na terenie przedszkola: Aleksandra Stężały,Beatrycze Komuda