Dzień Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości grupa „Słoneczka” przygotowała krótki program artystyczny pt. „Polska to taka kraina…”.

„Polska to taka kraina..” – „Słoneczka”

W przedszkolu odbył się również konkurs literacko-plastyczny „Polska – moja ojczyzna”. W budynku przy ul. Dąbrowskiego udział w nim wzięło czworo dzieci – poniżej prezentujemy dzieła naszych małych artystów poetów:

Laureaci konkursu literacko-plastycznego „Polska – moja ojczyzna” (budynek przy ul. Dąbrowskiego)
Wierszyk Amelki
Wierszyk Marysi
Wierszyk Ludwika
Wierszyk Leona

Z kolei najstarsza grupa „Skrzatów” – wzięła udział w „Konkursie wiedzy o Polsce” – dzieci musiały wykazać się znajomością symboli narodowych, wyglądu Polski na mapie, a także wiedzą na temat naszej stolicy i jej herbu.

Polska – to taka kraina, która się w sercu zaczyna…” – wiedzą o tym nasi mali Polacy 🙂