Kiermasz charytatywny dla Laury Zawada

Drodzy Rodzice!!! W środę 16.03.2022 w budynku przy ul. Ogana odbędzie się ostatni już tegoroczny kiermasz charytatywny, zorganizowanych w ramach realizacji Innowacji Pedagogicznej prowadzonej w grupie „Smerfy”, pod hasłem „Kodujemy i działamy, innym tym radość sprawiamy”. Z tej okazji dzieci upieką smaczny chlebek bananowy, a cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na rzecz Laury Zawada z Knurowa, która urodziła się z wrodzoną która spowodowała uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, czego wynikiem jest padaczka, małogłowie i opóźnienie psychoruchowe.

Wirus ten uszkodził również jej słuch. Laura przez 5 lat swojego życia była w ciszy. Od 3 lat uczy się słuchać dzięki wszczepionym implantom ślimakowym.

Dziewczynka choruje również na astmę oskrzelową. Laura jest pionizowana, pozycja ta sprawia jej wiele radości. Przy pomocy chodzika potrafi już zrobić klika kroków. Tegorocznym celem Laury i jej mamy są wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, których koszt stanowi około 5000 zł. Turnusy te oferują Laurze kompleksową rehabilitację, a pobyt na nich to ogromna szansa dla niej.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla Laury na jej dalsze leczenie, rehabilitację oraz zakup niezbędnego sprzętu wspomagającego prawidłowy rozwój Laury.

Gorąco więc zapraszamy Wszystkich Państwa do udziału w kiermaszu i aktywnego wsparcia bardzo kosztownego leczenia Laury. Kwota za każde kawałek upieczonego chlebka będzie dobrowolna.