Kiermasz charytatywny dla Lenki Grządziel

Drodzy Rodzice!!! W piątek 26.11 w budynku przy ul. Ogana odbędzie się drugi tegoroczny kiermasz charytatywny, zorganizowanych w ramach realizacji Innowacji Pedagogicznej prowadzonej w grupie „Smerfy”, pod hasłem „Kodujemy i działamy, innym tym radość sprawiamy”. Z tej okazji dzieci upieką smaczne i zdrowe jabłka z miodem i żurawiną, a cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na rzecz Lenki Grządziel z Knurowa, wymagającej kilku kosztownych operacji rączki i nóżki. Lenka urodziła się bowiem z brakiem kości promieniowej w prawej ręce i skróconą oraz wygiętą kością łokciową. W prawej nodze zdiagnozowano natomiast skróconą kość piszczelową, którą trzeba wydłużyć. Po urodzeniu Lenka miała także zrośnięty przełyk oraz zrośnięte nerki. Gorąco zapraszamy Wszystkich Państwa do udziału w kiermaszu i aktywnego wsparcia bardzo kosztownego leczenia Lenki. Kwota za każde jabłko będzie dobrowolna.