„Mój ulubiony bajkowy bohater” – podsumowanie konkursu

„Mój ulubiony bajkowy bohater” to konkurs plastyczny, który był organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 1 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Knurowie. W ramach konkursu do naszej placówki wpłynęło 15 wspaniałych prac, spośród których jury wyłoniło 3 finałowe, które następnie zostały przekazane do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Knurowie. Była to praca Tymka z gr. „Żyrafki”, Radka z grupy „Misie” oraz Poli z gr. „Kosmoludki”. Wyniki całego konkursu są dostępne pod adresem https://m.facebook.com/story.phpstory_fbid=pfbid028rT9wFoYiHjNj1a6pbtJhZ5yCbNVVKFnpdeizpCCgTHbeMqjPFeN9v73dtNFAZ52l&id=100066765213718.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się nasza Pola z gr. „Kosmoludki”. Serdecznie gratulujemy Poli oraz wszystkim naszym wspaniałym przedszkolakom, których trud i zaangażowanie doceniliśmy i każdemu wręczyliśmy skromny upominek. Z pewnością będzie on wspaniałą pamiątką przypominającą o udziale w konkursie.