„OGRÓDKI ZE SMAKIEM” – konkurs firmy Electrolux – PROSIMY O GŁOSY DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie „Ogródki ze smakiem” – Nagrodą główną w konkursie jest stworzenie ogródków warzywnych w pięciu zwycięskich przedszkolach. Dodatkowo piętnaście przedszkoli, które zbiorą największą liczbę głosów, otrzymają zestawy ogrodnicze, ułatwiające rozpoczęcie przygody z prowadzeniem przedszkolnego ogródka warzywnego. Wygrywają przedszkola z największą liczbą głosów! Dlatego zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycieli i sympatyków przedszkola do oddawania głosów na Miejskie Przedszkole nr 7 w Knurowie! Codziennie każda osoba może oddać jeden głos! Zaprośmy do głosowania nasze rodziny i znajomych – prosimy o udostępnianie 😉 Głosowanie trwa od 6 do 25 kwietnia 2022.

Link do strony z głosowaniem:

https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1359209