„Razem na Święta” – akcja pod patronatem MEN

#RazemNaŚwięta – to akcja MEN, w której zachęca ono dzieci i uczniów do niesienia pomocy innym, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Do akcji postanowiły dołączyć się i nasze przedszkolaki – maluszki przygotowały ozdobne choineczki, średniaki torebki na prezenty i pierniczki, a starszaki – świąteczne kartki z życzeniami od całego przedszkola. O pomoc poprosiliśmy także naszych wspaniałych Rodziców, którzy zaopatrzyli nas w słodycze – ich ilość przekroczyła nasze oczekiwania i pojemność przygotowanych przez nas torebek 😉 Z całego serca wszystkim Państwu dziękujemy! A dla kogo to wszystko? Dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Knurowie – 17 grudnia przygotowane wspólnymi siłami paczki przekazaliśmy do Ośrodka Wsparcia, mieszczącego się przy ul. 1-go Maja – ilość przygotowanych prezentów mile zaskoczyła również tamtejszy personel 🙂 Mamy nadzieję, że osobom potrzebującym, które otrzymają nasze paczki, sprawią one dużo niezapomnianej radości! Wesołych Świąt!