Siódemka na pomoc Ukrainie

Drodzy Rodzice!!! W związku z zaistniałą sytuacją w kraju naszych sąsiadów, postanowiliśmy również zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych darów. W dniach 1-4.03.2022 przeprowadzimy zbiórkę następujących artykułów:

  • wszelkich materiałów opatrunkowych
  • wody
  • żywności długoterminowej
  • środków higienicznych dla dzieci i dorosłych (m.in. kosmetyki, pampersy, podpaski, pasta do zębów, szampony, mydło, proszki, chusteczki, papier toaletowy, itp.)
  • nowego sprzętu kwatermistrzowskiego, np. śpiworów, koców, pościeli
  • artykułów dla psów, kotów i gryzoni (karmy suche i mokre, koce, prześcieradła, miski, smycze, szelki, obroże)
  • książeczek, kredek, kolorowanek, nowych pluszaków

Wyżej wymienione artykuły zostaną przetransportowane do siedziby PCK oraz do p. Doroty Lora, zajmującej się organizacją pomocy dla zwierząt z Ukrainy. Bardzo prosimy, aby wszystkie artykuły dostarczać w reklamówkach lub najlepiej – w kartonach. Przyniesione artykuły należy pozostawić w przedszkolu w specjalnie oznaczonym miejscu. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorami akcji – p. Magdaleną Przydatek, p. Angeliką Śniatała, p. Beatrycze Komuda.