Wycieczka do Twinpigs w Żorach

W dniu 15 czerwca dzieci (oba budynki) wezmą udział w wycieczce do Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Znajduje się tam osiem stref tematycznych np. Las Vegas, Hawaje, wioska indiańska czy las przygód. Dodatkowo na dzieci czekają: karuzele, park linowy, mini zoo, kina 5D.

Śniadanie w tym dniu jest przewidziane o godz. 8:00, dlatego prosimy przyprowadzić dzieci przed tą godziną.

Wyjazdy autokarów między godziną 8:40 a 9:00. Powrót do przedszkola planowany na godzinę 15:30 – 16:00.

Koszt wycieczki to 42,00 zł/dziecko – opłacają rodzice.

Koszt przejazdu 4 autokarów – 5300,00 zł – opłacony z Rady Rodziców.

Przewoźnik: Lukstravel z Gliwic.

W dniu wycieczki nie ma standardowego obiadu, dzieci będą wyposażone w bułki typu „burger”,  owoce,  kruche ciastka/wafelki, małą butelkę wody, a  opiekunowie zabierają dodatkowe napoje dla swoich grup.

Prosimy, aby rodzice nie wyposażali dzieci w dodatkowe jedzenie i picie na wycieczkę. Ewentualne choroby lokomocyjne prosimy zgłaszać wychowawcom grup.

Rodzice proszeni są o wyposażenie dzieci w małe plecaki (na wodę i kanapki), czapkę chroniącą przed słońcem, wygodne buty i ubiór dostosowany do pogody „na cebulkę”.

Liczymy na dobrą zabawę i udaną pogodę!