Zaczęliśmy nowy rok szkolny

Dostał Jacek elementarz – to nasze pierwsze książki. Hurrraaaa!!!

Już się uczymy i jesteśmy z tego bardzo dumni. Chcemy być mądrymi przedszkolakami.

Dzieci lubią mieć marzenia, chcą by były do spełnienia. Krzysio chciałby być pilotem, pstryk – już lata samolotem. Ewa chce lekarzem zostać, pstryk – już w białym kitlu postać. Lecz są również takie dzieci, którym słońce słabiej świeci. Jacek, co ma chorą nogę, chciałby dosiąść hulajnogę. Julka, która słuch ma słaby, chce usłyszeć szelest trawy.

W Dniu Marzyciela każde dziecko opowiadało o swoich marzeniach i zastanawiało się, czy wszystkie się spełniają i czy mogą pomóc innym w spełnieniu ich marzeń.

Symboliczna chmurka miała im o tym przypominać. Przecież każdy może być jak Dyzio Marzyciel …… i dobra wróżka, która pomaga spełniać marzenia innych…..