ZBIÓRKA DARÓW DLA MIKOŁAJKA CHOREGO NA SMA

Drodzy Rodzice!!!

Po raz kolejny prosimy Was o pomoc i wsparcie chorego dziecka – tym razem jest to Mikołaj Kubala z Wodzisławia Śląskiego. Dla tego chorego chłopca zbieramy wszystkie rzeczy, które mogą pełnić rolę fantów podczas festynu charytatywnego, który pod koniec czerwca odbędzie się w Rybniku. Cały dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na leczenie Mikołaja.

Zbieramy, m. in.: wodę smakową, małe soczki, słodycze, drobne zabawki, kredki, kolorowanki, itp.

Wszystkie przyniesione przedmioty prosimy zostawiać w holu przedszkola

 przy ul. Ogana oraz przy ul. Dąbrowskiego. Zbiórka trwa do 14 czerwca.

Koordynatorzy zbiórki:

Aleksandra Stężały, Beatrycze Komuda

Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie, w imieniu swoim oraz rodziny Mikołaja!!!

Szczegóły: www.miki-sma.pl, Zbiórka online: www.siepomaga.pl/miki-sma