ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

“To, co robimy, jest tylko kroplą w oceanie, ale bez tej kropli ocean byłby mniejszy.” – Matka Teresa

Najstarsze dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Knurowie , grupa Niedźwiadków dnia 21 czerwca 2024r. w obecności swoich rodziców uroczyście zakończyła edukację przedszkolną. Były tańce, piosenki, wiersze. Wzruszeń nie brakowało.

Rodzice!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas. Wasza lojalność, zaangażowanie i ciężka praca były fundamentem naszego sukcesu. Dzięki Wam mogliśmy osiągnąć więcej, rozwijać się i stawić czoła wyzwaniom. Podziękowania za współpracę są wyrazem naszej wdzięczności za każdą chwilę, którą spędziliśmy razem.

Kochane Niedźwiadki– Niech każdy Wasz dzień będzie pełen nowych wyzwań, radości i sukcesów.

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !!!