DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11. uczestniczyliśmy w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Każdy przedszkolak mógł zaprezentować swojego misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, tanecznych; „Gorące krzesełka”, „Gimnastyka z misiem”, „Co robi miś?”, „Garnek miodu”. Układały także misiowe puzzle, rozpoznawały bajkowe misie, kolorowały misiowe obrazki. Dużo śmiechu dostarczyła nam zabawa  „Słodkie co nieco” – wylizywanie miodu z talerzyka bez pomocy rąk. Na zakończenie zabaw każdy otrzymał pamiątkowa odznakę z obchodów dnia Misia. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.