Rozstrzygnięcie kokursu na „Najśmieszniejszą Dynię”

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i przygotowanie tak wielu wspaniałych prac (aż 36!), które wpłynęły do nas w ramach dyniowego konkursu i pięknie przyozdobiły naszą placówkę. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Autorzy wyróżnionych prac, wyłonionych w trakcie głosowania jury składającego się z osoby Pani Dyrektor oraz pozostałych członków Rady Pedagogicznej, w poszczególnych kategoriach wiekowych, to:

  • 3 – latki: Paulina Gromska, Natan Kossakowski, Pola Jakubowska
  • 4 – latki: Bartłomiej (Kosmoludki), Radosław Komuda, Wiktor Waluszek, Antonina Leśniewska
  • 5 – latki: Jagoda Chrobak, Mikołaj Szotowicz, Pola Skrzyńska, Artur Sobczak, Tymoteusz Czempik, Marcel Jakubowski.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!